Konstrukcja stalowa całkowicie przenośna. Idealne rozwiązanie dla lokalizacji tymczasowych oraz bez fundamentowych na istniejącym podłożu. Dzięki małej jak na takie urządzenie wadze zaledwie od 8 do 12t jest łatwo przenoszona. W wersji United z pustym środkiem jezdnym można przenosić wagę wózkiem widłowym.

Często typ ten jest wybierany ze względu na wydawany przez producenta certyfikat który zaświadcza że dana waga jest konstrukcją przenośną i nie jest wymagane pozwolenie na budowę.

Pomosty stalowe pokryte są najmocniejszą stosowaną na rynku blachą ryflowaną grubości 8mm. Wszystkie elementy konstrukcji są piaskowane dla zachowania parametrów stali przez długi czas użytkowania, mogą być też ocynkowane.

Całość dostarczana jest jako modułowa, najazdowa waga samochodowa. Przenośne moduły wagowe są dostępne w długościach 4m, 5m, 6m, 7m, 7.5m, 8m i można je łączyć aby utworzyć wagi do różnych zestawów ciężarowych.

Najbardziej popularne modele to:

– stalowa waga samochodowa RM50 do ciągników siodłowych z naczepą, długość 14m i nośność 50 lub 60 ton

– stalowa waga samochodowa RL50 do każdego zestawu z przyczepą, długość 18m i nośność 50 lub 60 ton

Wersja United jest naszym towarem eksportowym. Ze względu na niską masę, łatwy montaż i demontaż oraz wygodny transport dzięki modułowej konstrukcji. United jest zainstalowana mi. w Czechach, Niemczech, Holandii na Węgrzech, Litwie, Łotwie, Estonii, Słowacji, Słowenii, Cyprze i kilku innych.

W wersji wagi najazdowej, przenośnej, montowanej na kruszywie lub suchym betonie do kompletu pomostów dostarczamy zestaw przenośnych najazdów i płyt w efekcie takiego połączenia powstaje np. model RM50

Za pomiar odpowiada miernik wagowy Rinstrum R420 i zestaw nierdzewnych czujników tensometrycznych Sensocar.

 

2012-10-08-12-32-24stalowa-cysterny1