Waga stalowo – betonowa

Konstrukcja betonowa w stalowej ramie na stołach wibracyjnych. Doskonały wybór w kategorii najlepsza cena plus dobra jakość.

Pomosty prefabrykowane z najwyższą starannością. Stalowe elementy konstrukcji są śrutowane dla zachowania parametrów stali przez długi czas użytkowania. Możliwość ocynkowania elementów stalowych.

Beton klasy B50 zapewnia długi okres użytkowania bez obaw o u szczerbienia się konstrukcji.

Wersję stalowo – betonową polecamy dla osób którym nie zależy na przenoszeniu wagi a na solidności i trwałości konstrukcji. Idealny model dla stworzenia wersji zagłębionej przy jednoczesnym braku ubytku np. ma placu. Ze względu że po wadze zagłębionej pozwalamy jeździć nawet w poprzek i zapewniamy że nic się złego nie będzie działo z tą instalacją.

 

Całość dostarczana jest jako modułowa waga samochodowa.  Moduły dostępne są w długościach 4m, 5m, 6m, 7m, 7.5m i można je łączyć aby utworzyć wagi do różnych zestawów ciężarowych.

Zalewana na miejscu u klienta waga jest najtańszym sposobem na postawianie takiej konstrukcji. Na miejsce montażu przyjeżdża stalowa rama ze zbrojeniem w środku. Różnica w cenie polega mi. na oszczędzeniu w transporcie ze względu na niższą masę.

concrete2 Popularny model ze względu na cenę i dobrą jakość.

Najbardziej popularne modele to:

– najazdowa waga samochodowa STB1450 do wszelkiego rodzaju ciągników siodłowych z naczepą, długość 14m i nośność 50 lub 60 ton

– najazdowa waga samochodowa STB1850 do każdego typu zestawu z przyczepą, długość 18m i nośność 50 lub 60 ton

Za pomiar odpowiada miernik wagowy Rinstrum R420 i zestaw nierdzewnych czujników tensometrycznych Sensocar

 

miary-waga9m

stahl-beton2